Foto

Vidzemē NVO un pašvaldības vienas otru papildina!

Lai izzinātu, kādas un cik NVO darbojas Vidzemē, kā tās sadarbojas ar pašvaldībām un kā pašvaldības atbalsta NVO sektoru, tiešsaistē norisinājās NVO nama organizēta Rīgas un Vidzemes reģiona NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference.

Vidzemes reģionā 2020. gadā bija reģistrētas 8,7% jeb 2160 no visām NVO, visvairāk NVO darbojas Madonā un Valmierā. Zīmīgi, ka NVO skaitam Vidzemē ir tendence gadu gaitā palielināties.

Virtuālajā vidē tikās pašvaldību un NVO pārstāvji no Rīgas, Valmieras, Alūksnes, Gulbenes, Cēsīm un citām vietām, iepazīstinot ar savu darbību, svarīgākajiem projektiem un notikušajiem pasākumiem, kā arī atziņām, kas radušās, sadarbojoties plecu pie pleca. Ikvienā stāstā ieskanējās pārliecība, ka NVO un pašvaldību sadarbībā dzimst vērtīgi projekti un pasākumi, un tie rodas tur, kur NVO un pašvaldības ieklausās vienas otrā, papildina un strādā partnerībā.

NVO nama kolektīvs izsaka pateicību par atsaucību, dalību un par dažādiem, taču tik iedvesmojošiem un saturīgiem pieredzes stāstiem!

Paldies

  • nodibinājuma “Valmieras novada fonds” vadītājai Patrīcijai Siliņai,
  • Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājai Kristīnei Melecei,
  • fonda „Iespēju tilts” valdes priekšsēdētājai Zitai Gustavsonai,
  • Alūksnes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniecei Līgai Langratei,
  • biedrības “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” valdes priekšsēdētājai Dzintrai Zvejniecei,
  • Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītājai Zanei Pūcītei,  
  • biedrības „Sateka” valdes priekšsēdētājai Daigai Gargunei,
  • Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniekam Atim Egliņam-Eglītim,
  • sabiedriskā labuma organizācijas "Brīnummāja" vadītājai Lienai Graudulei!

Paldies darba grupu moderatoriem – Guntai Kellei, Ansim Bērziņam un Viesturam Sileniekam!

Paldies pasākuma moderatorei Inesei Šubēvicai!

Tiešsaistes pasākuma laikā visiem dalībniekiem bija iespēja piedalīties Kontakttirgū, publicējot savu organizāciju kontaktus turpmākai savstarpējai saziņai. Tie, kas iesaistījās, noslēgumā piedalījās balvas izlozē. NVO nama pārsteiguma balvu saņēma  biedrība “Smiltenei un Latvijai”! Apsveicam uzvarētāju!

  • Ar konferencē izskanējušajām prezentācijām, iedvesmas stāstiem un atziņām aicinām iepazīties šeit.

Lai pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferencē dzirdētie stāsti iedvesmo un kļūst par vēl kvalitatīvākas savstarpējās sadarbības impulsu! Ceram, ka tikšanās ar Vidzemes pārstāvjiem ikvienam dalībniekam raisīja pārdomas, rosināja jaunas idejas un vēlmi darboties tālāk!

Informāciju sagatavoja: Zinta  Gugane, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore. E-pasts: zinta.gugane@riga.lv

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvonams/

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit