Foto

Tiešsaistes seminārs “NVO – biedrību un nodibinājumu – gada pārskats. Kā to sagatavot?”

Tuvojoties gada pārskatu iesniegšanas termiņam, NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus pieteikties atkārtotam tiešsaistes semināram “NVO - biedrību un nodibinājumu - gada pārskats. Kā to sagatavot?”. Tiešsaistes seminārs notiks Zoom platformā,trešdien, 2021. gada 5. maijā, no plkst. 15.00 līdz 18.00.

Lektore - Linda Miezīte,  praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības finanšu un juridiskajos jautājumos.

Lektore seminārā stāstīs par gada pārskata sastāvdaļām, bilanci, inventarizāciju, to iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskajā deklarēšanās sistēmā un citiem saistītiem jautājumiem. Semināra apmeklētājus informēs arī par izmaiņām normatīvajos aktos, kuras, sastādot gada pārskatu, var skart jebkuru nevalstisko organizāciju.  

Semināra programma:

 • Vienkāršā grāmatvedība.
 • Divkāršā grāmatvedība.
 • Inventarizācijas veikšana un atspoguļošana grāmatvedības reģistros – naudai, pamatlīdzekļiem, krājumiem, debitoriem, kreditoriem u.c.

Gada pārskata sastāvdaļas:

 • bilance;
 • ieņēmumu un izdevumu pārskats;
 • pārskats par administratīvajiem izdevumiem;
 • gada pārskata revīzija;
 • gada pārskata iesniegšanas termiņi un kārtība (iesniegšanas termiņš - pagarināts līdz 30.06.2021.);
 • Sabiedriskā labuma organizāciju gada pārskatu sastāvdaļas un ziedojumu atspoguļošana;
 • Gada pārskata iesniegšana EDS;
 • Citi aktuāli jautājumi, diskusijas.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti  https://ej.uz/nvogadap

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 4.maijam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore, e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvonams/

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit