RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Sabiedrības integrācijas projektu konkurss nevalstiskajām organizācijām 2020. gadam

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina sabiedrības integrācijas konkursu nevalstiskajām organizācijām projektu īstenošanai 2020.gadā.  Konkursa mērķis ir veicināt integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā  ir augsts iedzīvotāju līdzdalības un sadarbības līmenis, kā arī tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Konkursā aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi vai reliģiskas organizācijas, kuras darbojas Rīgā un to darbība saistīta ar sabiedrības integrācijas jautājumiem. Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2020.gada 17. februāra līdz 15. novembrim.

Finansējums projektu aktivitāšu īstenošanai tiks piešķirts šādās tematiskajās jomās:
pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;
sociālās integrācijas veicināšana;
iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana.

Projektu pieteicēji aicināti pievērst uzmanību konkursa nolikumam, kurā ir izmaiņas salīdzinot ar iepriekšējo gadu konkursa nolikumu.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2020. gada 15. janvāra plkst. 16.00.

Lai palīdzētu interesentiem no biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām sagatavot projekta pieteikumu tiks rīkots informatīvs seminārs, kas notiks 7. janvārī plkst. 16.00 Rīgas Kongresu nama (Kr. Valdemāra iela 5) 214. telpā. Pieteikums (vārds, uzvārds, biedrība) dalībai seminārā jānosūta uz e-pasta adresi sanita.lace@riga.lv līdz 6. janvārim.

Papildinformācija: Sanita Lāce - RD IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 67181657, e-pasts: sanita.lace@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit