Projekta “ACTive NGOs” vietējā atbalsta grupa tiekas piekto reizi

2019. gada 4. septembrī Rīgas NVO namā tikās projekta “Rīgas NVO nams – organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma” (ACTive NGOs) vietējā atbalsta grupa, piedaloties nevalstisko organizāciju  un Rīgas pašvaldības pārstāvjiem.  

Sanāksmes ievadā ULG dalībnieki tika iepazīstināti ar projekta īstenošanas žurnālu (Final Learning Log), kurā tiks apkopta projekta gaitā gūtā vērtīgā pieredze, labās prakses piemēri un dažādas atsauksmes. Sekoja kopsavilkums par jau notikušajām aktivitātēm, īpaši pieskaroties NVO uzlabošanas plānam un tajā izvirzītajiem pasākumiem, kuri jau tiek īstenoti. Klātesošie tika aicināti līdzdarboties žurnāla veidošanā un dalījās ar saviem iespaidiem, atbildot uz diviem jautājumiem: ko esat iemācījušies projekta gaitā (darba metodes, digitālie instrumenti, profesionālā attīstība, komunikācijas prasmes) un ko no apgūtajām zināšanām vai jaunās pieredzes ir vērts ieviest Jūsu organizācijās?

Turpinājumā vietējā atbalsta grupa diskutēja par  biznesa modeļa “audeklu” (Business model canva), kas tiek  veidots, plānojot jaunu NVO nama filiāles izveidi, apsprieda tā iespējamo saturisko klāstu un saimniecisko modeli.

Noslēgumā sekoja  saruna par oktobra beigās gaidāmo starptautisko semināru Sirakūzās un Rīgas pārstāvju iespējām dalīties ar pieredzi un praktiskajiem piemēriem par NVO pārvaldības modeļiem un komunikācijas platformām. 

Nākamā ACTive NGOs vietējās atbalsta grupas tikšanās notiks novembra sākumā.

Projektu Latvijā īsteno Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, tas norisinās URBACT labās prakses pārneses programmas ietvaros. Projekta gaitā Rīga kā vadošais partneris un 5 partnerpilsētas Eiropā veidos pieredzes apmaiņas un sadarbības tīklu.

Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības URBACT III (2014-2020) programmas ietvaros un tiek finansēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (85%) un Rīgas pašvaldības (15%) finansējumu.

Vairāk informācijas: https://urbact.eu/active-ngos, Facebook: ACTiveNGOs, Twitter: @ACTiveNGOs,  Instagram:  active.ngos

       

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit