Pagarināts pieteikšanās termiņš konkursam

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsaka pateicību tām organizācijām, kuras iesniegušas pieteikumus konkursam nevalstisko organizāciju pārstāvju dalībai Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos. 

Tomēr līdz konkursā noteiktajam termiņam Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir saņēmis nepietiekamu skaitu pieteikumu, tāpēc pieteikumu iesniegšanas termiņš nevalstisko organizāciju pārstāvju dalībai Konsultatīvajā padomē ir pagarināts līdz 2020. gada 22. septembrim.

Konsultatīvā padome ir Rīgas domes konsultatīva institūcija, kas izveidota ar mērķi nodrošināt nevalstiskā sektora līdzdalību Rīgas pilsētas pašvaldības sabiedrības integrācijas politikas plānošanā, īstenošanā un novērtēšanā. Tā darbojas saskaņā ar “Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrība integrācijas jautājumos nolikumu”.

Dalība Konsultatīvajā padomē ir iespēja tiešā veidā piedalīties un sadarbībā ar domes deputātiem un domes darbiniekiem risināt ar sabiedrības integrāciju saistītus jautājumus Rīgas pilsētā.

Biedrībai vai nodibinājumam, kas vēlas izvirzīt savu pretendentu jāatbilst šādiem kritērijiem:

  • tā darbojas Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā;
  • tā darbojas sabiedrības integrācijas jomā;
  • tai ir pieredze sadarbībā ar valsts un pašvaldību iestādēm.

Lai pieteiktu pretendentu Konsultatīvajai padomei, lūdzam iepazīties ar konkursa "Konkursa nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dalībai Rīgas domes konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos nolikumu".

Katra organizācija deleģē vienu konkrētu personu pārstāvniecībai konsultatīvajā padomē. Organizācijai par izvirzīto pretendentu ir jāiesniedz šādi dokumenti (turpmāk - Pieteikums):

  • pretendenta dzīves apraksts (CV);
  • biedrības vai nodibinājuma apliecinājums, ka šis pretendents tiek izvirzīts darbam Konsultatīvajā padomē;
  • informācija par izvirzītāja – biedrības vai nodibinājuma – darbības mērķiem, darbību, pieredzi, sasniegumiem;
  • pretendenta motivācijas vēstule dalībai konsultatīvajā padomē;
  • citu organizāciju deleģējums pretendentam pārstāvēt viņu viedokli Konsultatīvajā padomē.

Pieteikums jāiesniedz līdz 22.09.2020. plkst. 12.00. Pieteikums jāsagatavo valsts valodā, datorsalikumā un jāiesniedz vienā no šādiem veidiem:

  • paraksttiesīgās personas parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu (vienā EDOC formāta datnē) nosūta elektroniski uz e-pasta adresi iksd.integracija@riga.lv;
  • papīra formā iesniedz Departamenta Klientu apkalpošanas centrā Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīgā, 2.stāvā, vienlaikus nosūtot elektronisko versiju (vienā PDF formāta datnē) uz e-pasta adresi iksd.integracija@riga.lv.

Papildinformācija pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītājas Ilonas Stalidzānes – tālr. 67181661, e-pasts: ilona.stalidzane@riga.lv.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit