Foto

NVO nama stāsts izskan Francijā

Atsaucoties aicinājumam iepazīstināt ar Rīgas NVO namu pilsētu un pašvaldību pārstāvjus, NVO nama stāsts videokonferencē 15. aprīlī izskanēja Francijā.

Ielūgumu NVO nams saņēma no organizācijas “IR-DSU” - sadarbības tīkla Francijā, kura darbs veltīts pilsētvides un sociālās jomas attīstībai.

Videokonference tika rīkota, lai veicinātu starptautisku pieredzes apmaiņu, atklājot un iepazīstot inovatīvus piemērus pilsētvides un sociālās attīstības jomā.

Virtuālajā konferencē pulcējās 30 Francijas pilsētu un pašvaldību pārstāvji, kas darbojas pilsētpolitikas veidošanas un iedzīvotāju līdzdalības veicināšanas jomā. NVO nama pārstāve Zinta Gugane klātesošos iepazīstināja ar NVO nama darbību, misiju un atbalsta pasākumiem, ko sniedz nevalstiskajām organizācijām, kā arī iespējām, ko nevalstiskās organizācijas var īstenot NVO namā.

Francijas kolēģi atzinīgi novērtēja NVO nama pieredzi, īpaši - NVO nama rīkoto pasākumu apjomu un iesaistīto NVO skaitu, vienlaikus raksturojot, ka arī atsevišķās Francijas pilsētās atrodamas dažas telpas jeb telpu grupas, kuras var izmantot nevalstiskās organizācijas, taču lielākā atšķirība – tās netiek piešķirtas bez maksas.

Noslēgumā Francijas puse izteica priekšlikumu sadarboties, rīkojot atbildes tikšanos, kurā Francijas pārstāvjiem būtu kārta iepazīstināt Rīgas interesentus ar savu pieredzi darbā ar  NVO sektoru.

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore, e-pasts: zinta.gugane@riga.lv.

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvonams/

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit