Latvijas Pilsoniskā alianse izsludina projektu konkursu starpkultūru dialoga jomā

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” izsludina atkārtotu projektu konkursa “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai 2018” starpkultūru dialoga jomā. Projektu īstenošanas laiks ir no 2018. gada 25. jūnija līdz 2018. gada 23. novembrim. Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2018.gada 12.jūnijam, pretendējot uz maksimālo atbalsta summu 3000 EUR.


Projekta mērķis: attīstīt  starpkultūru dialogu starp mazākumtautību un sabiedrības vairākuma pārstāvjiem un veicināt efektīvu pasākumu veidošanu starpkultūru dialoga jomā.

Starpkultūru dialoga projektiem jābūt vērstiem uz:
• starpkultūru dialogu veicinošiem pasākumiem, kas vērsti uz savstarpējas izpratnes veidošanu un stereotipu mazināšanu;
•  mazākumtautību pilsoniskās līdzdalības veicināšanu un sadarbības attīstības aktivitātēm;
•  atvērtu un cieņas pilnu viedokļu apmaiņu starp indivīdiem un grupām ar atšķirīgu etnisko, kultūras, reliģisko un lingvistisko izcelsmi un mantojumu, pamatojoties uz savstarpēju saprašanos un cieņu.Veiksmīgam starpkultūru dialogam nepieciešams     apvienot dažādas iestādes locekļus ar atšķirīgu etnisko izcelsmi, reliģisko, kultūras un lingvistisko piederību.

Visus projekta sagatavošanas norādījumus variet skatīt šeit un jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar Latvijas Pilsoniskās alianses biroju, rakstot uz e-pastu alianse@nvo.lv vai zvanot pa tālruni 67846464.
 
Konkursa īstenošana norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas konkursa „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” rezultātiem. Finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

                 


Informāciju sagatavoja:
Sintija Jaņķevica
Projektu asistente
Latvijas Pilsoniskā alianse
www.nvo.lv

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit