RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Informatīvais seminārs par sabiedrības integrācijas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām

Lai palīdzētu interesentiem no biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām sagatavot projekta pieteikumus sabiedrības integrācijas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām 2019. gadam, tajā skaitā iepazīties ar izmaiņām konkursa nolikuma , tiek rīkots informatīvs seminārs par Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursu.

Seminārs notiks 14.janvārī, plkst. 16.00. Rīgas Kongresa nama 214. telpā, K. Valdemāra ielā 5. Semināram pieteikties aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://goo.gl/forms/JjuMYfzmuzpphJB83

Projektu konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā ir augsts iedzīvotāju līdzdalības un sadarbības līmenis, kā arī tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Projekta pieteicējs var būt biedrība, nodibinājums vai reliģiska organizācija, kas darbojas Rīgā un kuras darbība saistīta ar sabiedrības integrācijas jautājumiem.

Finansējums tiek piešķirts aktivitāšu īstenošanai kāda no šīm tematiskajām jomām:

pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;
sociālās integrācijas veicināšana;
iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana.

Aicinām piedalīties seminārā un iepazīties ar piedāvātajām iespējām.

Informācija par pieteikšanos projekta konkursam, nolikums un cita dokumentācija tiks publicēta tuvākajā laikā. Aicinām sekot informācijai Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājas lapā iksd.riga.lv.

Papildinformācija par semināru pieejama pa tālruni 67181657.

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit