Hospitāļu ielas kaimiņu svētkos apmeklētāji izzina NVO nama darbību

Ar gandarījumu un pozitīvām emocijām atskatāmies uz 12. septembrī notikušajiem Hospitāļu ielas kaimiņu svētkiem, kur piedalījāmies arī mēs – NVO nama kolektīvs. Kopā ar NVO namu svētku programmu kuplināja biedrības “Cita Rīga” un “Latvijas Cirka mākslinieku asociācija”.

Svētkos sastapām brīnišķīgus apmeklētājus – gan tādus, kuri zina, kas ir NVO un kur atrodas NVO nams, gan tādus, kuri par šādām organizācijām iepriekš nebija pat dzirdējuši.

Tā bija iespēja svētku apmeklētājus – dažādu paaudžu Brasas apkaimes iedzīvotājus un citus interesentus – neformālā atmosfērā iepazīstināt ar NVO nama un NVO darbību, pasākumiem, iespējām iesaistīties un iedvesmot dalībai tajās.

NVO nams nu jau trešo gadu turpina uzsākto tradīciju doties ārpus nama telpām gan tiešā nozīmē (brīvā dabā), gan paplašinot priekšstatu robežas par NVO lomu un darbību, kā arī piedalās publiskā pasākumā kādā no Rīgas apkaimēm.

Pasākums izvērtās par brīnišķīgiem svētkiem gan apmeklētājiem, gan NVO namam, nostiprinot vēlmi piedalīties šādos publiskos pasākumos arī turpmāk, lai popularizētu NVO darbu un sabiedrības iesaisti tajā.

Galerijas