Atsākam iknedēļas seminārus NVO namā - aicinām NVO uz apmācību ciklu par projektu vadību

Pēc vasaras “brīvlaika” atsākam iknedēļas semināru organizēšanu NVO namā NVO pārstāvjiem - pirmais būs semināru cikls par projektu vadību, ko uzsākām pavasarī, taču pārtraucām Covid-19 pandēmijas dēļ.

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, trešdien, 9. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz pirmo nodarbību semināru ciklā “No idejas līdz projekta īstenošanai”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 9., 16., 23. un 30. septembrī.

Nodarbību ciklu vadīs Sandra Zalcmane - biedrības “Patvērums “Drošā māja”” dibinātāja, semināru lektore, projektu vadītāja-praktiķe ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi projektu izstrādē un vadīšanā.

Nodarbību cikla dalībnieki iegūs praktisku pieredzi projekta pieteikumu sagatavošanā, saņemot atbildes uz šādiem jautājumiem: kas ir projekts, kāpēc to vēlos īstenot, kā projektu sagatavot iesniegšanai, kādi nosacījumi ir jāievēro, lai projekts sasniegtu plānotos rezultātus, kas notiek pēc projekta noslēguma – ilgtermiņa mērķi, kas ir riski, un kā tos var mazināt?

Nodarbības un to tēmas:

9. septembris- 1. nodarbība “Kas ir projekts”;
16. septembris  - 2. nodarbība “Projekta mērķis un mērķa grupa”;
23. septembris  - 3. nodarbība “Projekta vides izpēte”;
30. septembris - 4. nodarbība “Projekta īstenošana un pārraudzība”.

Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 20 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums. 

Programma

Pieteikties semināram aicinām šeit 

Informējam, ka seminārs var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore. Tālrunis: 67848903, e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit