Foto

Aktīvi seniori darbojas nevalstiskajās organizācijās un aicina pievienoties

Neraugoties uz lietaino un vīrusu pilno laiku, 15. oktobrī NVO namā pulcējās aktīvi seniori, lai kopīgā pasākumā “Senioru radošuma kalve 2020” rādītu, ko cienījama gadagājuma ļaudis var darīt ārpus mājas, kur iesaistīties. Pasākumā piedalījās nevalstiskās organizācijas, kuru biedru rindās darbojas galvenokārt seniori,  lai parādītu, cik aktīvi, radoši un enerģijas pilni ir seniori, kā arī aicinātu citus seniorus nākt un atrast interesējošas nodarbes, iesaistīties tajās, saturīgi pavadot brīvo laiku.

Pasākuma pirmajā daļā visi interesenti tika aicināti uz NVO atvērto durvju nodarbībām senioriem, kurās organizāciju pārstāvji piedāvāja iesaistīties radošās, deju vai sportiskā aktivitātēs. Savu darbību prezentēja “Rīgas Sporta Veterānu klubs”, aicinot uz galda spēlēm,  Poļu  kultūras klubs “Polonēze” visiem interesentiem ierādīja deju soļus un aicināja pievienoties līnijdejām. Nodarbībā „Skaistums kā vislabākā rekomendācija” par daudziem un dažādiem praktiskiem knifiem, kā saposties svētkiem, kā defektu pārvērst par efektu un par to, ka ne viss ir tā kā izskatās, stāstīja biedrības “Agritas Skaistuma Studija“ vadītāja, pārmaiņu un pārvērtību trenere Agrita Grosbarte. Savukārt biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse” aicināja klātesošos uz  divām meistarklasēm -  “Kustība - senioru veselībai” senioru vingrošanas speciālistes Helēnas Līces vadībā un “Mūzika dvēselei”, ko vadīja  vijolnieks Reinis Galenieks.

Seniori ar lielu interesi noklausījās veselības aprūpes speciālistes, LU Medicīnas fakultātes lektores Ivitas Pičukanes lekciju “Dabas veltes skaistumam un veselībai”, izzinot padomus, kā ar dabas produktu palīdzību uzturēt gan fizisko labsajūtu, gan vizuālo izskatu.

Noslēgumā dalībnieki atzinīgi novērtēja pasākuma programmas daudzveidību un izteica vēlmi tikties arī turpmāk šādos kopīgos, iedvesmojošos pasākumos.

Pasākumu rīkoja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām. NVO nams turpina pagājušajā gadā iesākto NVO popularizējošo pasākumu virkni, kuros organizācijām ir iespēja praktiskās, radošās vai atraktīvās nodarbībās demonstrēt savu darbību un aicināt interesentus pievienoties biedru rindām.

Rīgas NVO nama kolektīvs izsaka pateicību par atsaucību un aktīvu līdzdarbošanos: biedrības  “Rīgas Sporta vterānu klubs” pārstāvjiem, biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” pārstāvēm, biedrības “Poļu  kultūras klubs “Polonēze”” pārstāvjiem un biedrības “Agritas Skaistuma Studija“ vadītājai.

 

Informāciju sagatavoja:

Zinta  Gugane

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas

NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

Tālrunis: 67848903

E-pasts: zinta.gugane@riga.lv

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/

https://www.instagram.com/nvonams/

 

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit