Aicinām uz Rīgas un Zemgales reģiona NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferenci

Lai iepazīstinātu Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) ar Zemgales reģiona pašvaldību un NVO sadarbību, ceturtdien, 2019. gada 26. septembrī, plkst.13.00 NVO namā, Rīgā, Ieriķu ielā 43A, notiks pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference.

Konferencē Rīgas un Zemgales reģiona pašvaldību un NVO pārstāvji dalīsies pieredzē un labajā praksē par nevalstiskā sektora un pašvaldību sadarbības modeļiem, kopīgi īstenotajiem pasākumiem un partnerības stiprināšanu.

Konferenci atklās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane. Ar Zemgales NVO saimi, savu darbības pieredzi un NVO atbalsta aktivitātēm iepazīstinās biedrības “Zemgales NVO centrs” priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš. Rīgas, Jelgavas, Jēkabpils, Aizkraukles, Jaunjelgavas un Bauskas pašvaldību pārstāvji dalīsies pieredzē, kā veicināt biedrību un nodibinājumu sadarbību ar pašvaldībām, to darbības attīstību un kapacitātes stiprināšanu. Savukārt biedrību “Jēkabpils NVO resursu centrs”, “Aizkraukles reģionālā Tautskola”, “RADI Jaunjelgavā” un Bauskas rajona lauku partnerības pārstāvji prezentēs savus labās prakses piemērus un dalīsies pastāstīs par sadarbību ar pašvaldību. Rīgas NVO saimi pārstāvēs jauna un aktīva organizācija - apkaimju iedzīvotāju intereses pārstāvošā Rīgas Apkaimju alianse.

Konferences moderatore būs aktrise un dziedātāja Vita Balčunaite, rosinot klātesošos iesaistīties diskusijā.

Pasākuma laikā darbosies Kontakttirgus NVO sadarbībai, kurā, kā jau tirgū, visas organizācijas -  arī tās, kuras neuzstājas ar stāstiem, aicinātas piedāvāt un izvietot visvērtīgāko informāciju par savu organizāciju, tās mērķiem, darbību, pasākumiem un citām būtiskām ziņām.  

Konferences noslēgumā paredzēta “tīklošanās”, lai neformālākā gaisotnē savstarpēji iepazītos un pārrunātu sadarbības un kopīgu pasākumu rīkošanas iespējas. 

Konferencē piedalīties aicināti biedrību un nodibinājumu pārstāvji gan no Rīgas un Zemgales, gan visas Latvijas, pašvaldību pārstāvji, kā arī visi interesenti, kas iesaistās sabiedriskajā darbībā un atbalsta pilsoniskās aktivitātes.

Konferenci rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors jeb NVO nams sadarbībā ar biedrību “Zemgales NVO centrs”. NVO namā Rīgas un Latvijas reģionu savstarpējās pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferences jau kļuvušas par ikgadēju tradīciju.

Šogad konference sakrīt ar NVO nama 6 darbības gadu jubileju. Atzīmējot to, aicinām uz tīklošanās pašakumu, lai izzinātu un iepazītu, kā Zemgalē NVO un pašvaldības rod kopīgu valodu, kādus pasākumus rīko un ko paveikuši! Ieeja bezmaksas.

Semināra programma

Pieteikties dalībai konferencē aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, organizācija, tālrunis) uz e-pasta adresi: nvonams@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore, e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit