Aicinām Tevi uz diskusiju par saliedētu sabiedrību Rīgā

Ikvienam no mums ir iespēja piedalīties Latvijas politikas veidošanā, paužot savu viedokli un rosinot savus priekšlikumus apkārt redzamo problēmu risināšanai. Pievienojies iedzīvotāju diskusijai 24.oktobrī plkst. 18:00 Latvijas Pilsoniskās alianses birojā, Alberta ielā 13, Rīgā.

Diskusijā trīs stundu garumā norisināsies aizraujošas iedzīvotāju diskusija par to, kas nepieciešams, lai Latvijas sabiedrība kļūtu saliedētāka. Meklēsim kopā jaunas idejas un pieejas sabiedrības saliedēšanai! Diskusijas ir atvērtas ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Piesaki savu dalību šeit

Kultūras ministrija sadarbībā ar reģionu nevalstisko organizāciju atbalsta centriem oktobrī ir uzsākusi diskusiju ciklu reģionos par saliedētas Latvijas sabiedrības veidošanos, lai izstrādātu saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes septiņiem gadiem (2021-2027).

Topošajā plānošanas dokumentā iecerēts atspoguļot iedzīvotāju viedokļus par svarīgākajiem risināmajiem jautājumiem un valsts budžeta finansējuma virzieniem, kas nepieciešami, lai Latvijas sabiedrība kļūtu saliedētāka, tādēļ vēlamies diskusijās sapulcināt cilvēkus plašā vecuma, tautības un izglītības amplitūdā, lai veicinātu daudzšķautnainu iedzīvotāju pārstāvniecību un savstarpēju dialogu.

Diskusijas vadīs Dace Akule, kurai ir daudzu gadu pieredze, strādājot pilsoniskās sabiedrības organizācijās, tai skaitā ar sabiedrības saliedētības jautājumiem.

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” Rīgas reģionā organizē trīs diskusijas – Olainē, Kandavā un Rīgā, savukārt, citos reģionos diskusijas organizē: Kurzemē – biedrība „Kurzemes NVO centrs”, Latgalē – biedrība „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”, Zemgalē – biedrība „Zemgales NVO centrs” un Vidzemē – nodibinājums „Valmieras novada fonds”. Oktobrī reģionos plānoto diskusiju „Saliedēta un pilsoniski aktīva sabiedrība” apspriežu grafiks pieejams šeit.

Ramona Koroļova, Latvijas Pilsoniskās alianses Sabiedrisko attiecību vadītāja, Alberta iela 13, Rīga, LV-1010, E-pasts:ramona@nvo.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit