Aicinām Rīgas organizācijas parakstīt sadarbības memorandu

2018. gada 19. decembrī Rīgas NVO sadarbības pasākumā “Nevalstiskās organizācijas pilsētas izaugsmei” ietvaros, Rīgas Mākslas telpā,  Rīgas nevalstiskās organizācijas varēs parakstīt sadarbības memorandu ar Rīgas domi.

Lai veicinātu iedzīvotāju sadarbību ar Rīgas pilsētas pašvaldību un nodrošinātu nevalstisko organizāciju efektīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā 2013. gada novembrī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas pašvaldībā darbojošās nevalstiskās organizācijas parakstīja atjaunoto Rīgas pilsētas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu. Memoranda virsmērķis ir veicināt sabiedrības iesaistīšanu un tās aktīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un īstenošanā Rīgas pilsētas pašvaldībā, attīstot pastāvīgu partnerību starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām.

Lai nodrošinātu Memoranda aktualizēšanu un atbilstību lēmumu pieņemšanas procesa kārtībai un darba organizācijai pašvaldībā, Rīgas domes departamentu pārstāvji un Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos kopīgi sagatavoja atjaunoto Memorandu, kuru nu jau parakstījušas 138 nevalstiskās organizācijas.

Ar Rīgas pilsētas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu var iepazīties šeit

Ja organizācija vēlas parakstīt memorandu, tad līdz 17.decembrim plkst. 12.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā (K.Valdemāra ielā 5, Rīga) jāiesniedz šādu dokumentu oriģināli:

  • iesniegumu par organizācijas deleģējumu tās pārstāvim parakstīt Memorandu
  • pilnvara, ja deleģētajam pārstāvim nav paraksta tiesības organizācijā.

Iesnieguma paraugs

Pilnvaras paraugs

Informācija par Memoranda parakstīšanas norises laiku un programmu tiks publicēta tuvākajā laikā.

Papildu informāciju par forumu un memoranda parakstīšanu var saņemt pie Sanitas Lāces:  sanita.lace@riga.lv,  tel. 67181657.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit