Foto

Aicinām NVO uz apmācību ciklu par projektu vadību

Trešdien, 4. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz pirmo nodarbību semināru ciklā “Projektu vadība”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 4. aprīļa nodarbībai sekos apmācības 11.,18. un 25. aprīlī. Semināru ciklu vadīs lektore Tatjana Titareva. 

Apmācību cikla mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju dalībniekiem teorētiskas zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē. Paredzams, ka semināru gaitā dalībnieki apgūs projektu vadības teoriju, projekta izstrādes būtiskākos nosacījumus, partnerību veidošanas principus, apzinās finansēšanas avotu veidus, kā arī prezentēs izveidoto projektu idejas. 

Lektore Tatjana Titareva ir projektu vadītāja ar 10 gadu darba pieredzi privātajā, valsts un nevalstiskajā sektorā Latvijā un ārzemēs. Šobrīd Tatjana strādā kā projektu vadītāja Latvijas Būvinženieru Savienībā un lasa lekcijas par projektu vadību u.c. tēmām. Tatjanas pirmā izglītība ir uzņēmējdarbības vadībā un otrā - sabiedrības pārvaldē. Šobrīd viņa studē doktorantūrā programmā "Biznesa vadība". Tatjana darbojas sieviešu-uzņēmēju organizācijā "Līdere" un Latvijas Nacionālā projektu vadības asociācijā. 

Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 20 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums. 

Pieteikties apmācību ciklam aicinām šeit:  http://ejuz.lv/projvadnvo

 

Informāciju sagatavoja:

Katrīna Šternberga
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore
e-pasts: katrina.sternberga@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit