Aicinām NVO pārstāvjus uz semināru ciklu “Kā labi justies auditorijas priekšā?”

2019. gadā turpinot apmācību darbu, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz divu treniņsemināru “Kā labi justies auditorijas priekšā?” ciklu. Semināri notiks trešdienās - 16. un 30. janvārī no plkst. 13.00 līdz 16.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A.

Seminārus vadīs Artūrs Zeltiņš, personīgās meistarības treneris, sertificēts koučinga  un biznesa treneris, praktizējošs koučs, grāmatu sērijas “NLP – mācība par personīgo meistarību” līdzautors.

Nodarbības paredzētas nevalstisko organizāciju pārstāvjiem – aktīviem cilvēkiem, kuriem laiku pa laikam nepieciešams būt publikas priekšā – teikt uzrunas, vadīt prezentācijas un pasākumus, uzstāties sapulcēs vai kolektīvos.

Semināra mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju pārstāvjiem zināšanas par efektīvas prezentācijas pamatprincipiem. Dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas prasmes, lai droši un pārliecinoši uzstātos jebkuras auditorijas priekšā. Treniņsemināros galvenais akcents tiks likts uz praktiskajiem uzdevumiem, diskusijām un lomu spēlēm, lai nostiprinātu jaunu prasmju veidošanos.

Vēršam uzmanību, ka 16. janvārī plkst. 16.00 NVO pārstāvjiem ir iespēja apmeklēt vēl vienu – informatīvu semināru, kurā Baltijas–Amerikas Brīvības Fonda programmu vadītāja Latvijā Ilze Bembere iepazīstinās ar iespējām saņemt finansējumu speciālistu piesaistei no ASV.

Biedrības, nevalstiskās organizācijas, izglītības iestādes un institūti ir aicināti pieteikties finansējumam, ko piedāvā programma “Baltijas-Amerikas Dialogs”. Programma paredz, ka jebkuras jomas bezpeļņas organizācijas sava projekta ietvaros var aicināt uz Latviju speciālistu vai jomas profesionāli no ASV, tādējādi veicinot zināšanu apmaiņu un savstarpējo sadarbību. Klātesošie saņems praktiskus ieteikumus projektu sagatavošanai.

Pieteikties treņinsemināru ciklam un informatīvajam semināram par finansējuma piesaisti no ASV aicinām šeit – http://ejuz.lv/publr

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Dosim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

 

Programma

 

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas

NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

Tālrunis: 67848903

e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit