Aicinām Jūsu organizāciju aktīvi iesaistīties akcijā „Labo darbu nedēļa”

 No 7. līdz 13. oktobrim aicinām Jūsu organizāciju aktīvi iesaistīties akcijā “Labo darbu nedēļa 2019”, kas notiks visā Latvijā.

Katrā no mums mīt vēlme darīt otram labu, sniegt atbalstu un būt tam, kurš aktīvi iesaistās aktivitātēs, kas rūpējas, lai Latvija būtu vēl sakoptāka un zaļāka, lai tās cilvēki būtu saliedēti, atvērti došanas procesam un dzīvotu ar pozitīvām domām un sajūtām. Mums - nevalstiskajam sektoram ir lieliska iespēja Latvijas cilvēkiem mācīt un ar praktiskiem piemēriem rādīt, ka darīt labu otram un sabiedrībai, nesaņemot finansiālu atalgojumu, tā ir norma un tam jābūt pašsaprotamam.

“Labo darbu nedēļa” ir lielisks instruments, kas ļauj aizsākt palīdzēšanas un brīvprātības procesus, lai tos turpinātu arī nākotnē. 2018.gadā akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 13 000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 300 labos darbus gan Latvijā, gan ārvalstīs, šogad mēs noteikti varam piesaistīt vēl vairāk labo darbu darītāju! Tieši tādēļ aicinām jūsu organizāciju būt aktīviem “Labo darbu nedēļas” atbalstītājiem, kas šogad notiks jau vienpadsmito gadu pēc kārtas! Ja vēl nezināt, kas ir „Labo darbu nedēļa” – tā ir nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus. Darbu, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai jūsu brīvo laiku un darbu. Darbu, kas ir pašu ierosināts, izplānots un īstenots.

Ko jūs varat darīt kopā ar saviem biedriem, draugiem vai atbalstītājiem?

  • Doties uz dzīvnieku patversmi
  • Apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos, atnesot pirkumus no veikala vai aprunājoties pie tējas tases.
  • Sakopt vietējo apkārtni.
  • Dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi.
  • Veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!

Aicini citus pievienoties Tavam darbam un ievieto informāciju arī par savu plānoto darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/ieplano-savu-labo-darbu

Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmo citus!

Kad labais darbs padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/registre-paveikto-darbu

Ja zini, kam noderētu palīdzība, droši raksti par to uz: info@palidzesim.lv, un visi kopā mēs varēsim palīdzēt! Iedvesmojies!

Šeit apskatāmi pagājušajā gadā reģistrētie labie darbi. Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Palīdzēsim.lv komandas vārdā, Ilze Skuja epasts: ilze.skuja@palidzesim.lv Tālr. 29115545 * Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit