1. martā aicinām NVO pārstāvjus uz bezmaksas attālināto konsultāciju dienu

Pirmdien, 2021. gada 1. martā, no plkst. 14.00 līdz 19.00 NVO – biedrību un nodibinājumu -  pārstāvjus laipni aicinām apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!” tiešsaistē, lai saņemtu padomus un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības un juridisku dokumentu izstrādes jautājumos.

Bezmaksas attālinātās konsultācijas 5 stundu garumā sniegs atbilstošo jomu profesionāļi. NVO pārstāvjiem būs pieejamas šādas konsultācijas: NVO grāmatvedība un NVO juridiskie jautājumi.

Par grāmatvedības jautājumiem konsultēs grāmatvedības un nodokļu konsultantes Linda Miezīte un Jadviga Neilande, ietverot atbildes par finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu,  projektu grāmatvedības uzskaiti, 2020. gada pārskatu, līgumu izvēli un ietekme uz nodokļiem un citas.

Par dokumentu izstrādes jautājumiem konsultēs tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite. Konsultācijas aptvers jautājumus par NVO reģistrēšanas pamatdokumentiem, to izmaiņu fiksēšanu un reģistrāciju, dokumentu un līgumu noformēšanu, kā arī citus.

Konsultāciju dienas Rīgas biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem NVO nams rīko regulāri, lai sniegtu iespēju NVO pārstāvjiem saņemt praktiskus ieteikumus, skaidrojumus un labās prakses piemērus. Laipni aicinām izmantot šo iespēju un pieteikties bezmaksas konsultācijām, lai rastu atbildes uz aktuāliem jautājumiem un padomus tālākai darbībai.

Aicinām iepriekš reģistrēties, atverot saiti: https://ej.uz/konsdiena

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 27. februārim, dienu iepriekš tiks nosūtīti kontakti, lai vienotos par vēlamo konsultācijas laiku un veidu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses! Ņemot vērā to, ka konsultācijām atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus norādīt, reģistrējoties NVO konsultāciju dienai. 

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore, e-pasts: zinta.gugane@riga.lv.

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvonams/

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit