RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 18. oktobris

Šo trešdien, 20. oktobrī, no plkst.19.00 līdz 20.00 jaundibinātās Juglas attīstības biedrības Facebook lapā būs tiešraide, kurā kultūras kalējs Kaspars Lielgalvis stāstīs par topošo Juglas apkaimes avīzi,

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

21. oktobrī Rīgas Ebreju kopienas namā (Skolas ielā 6, Rīgā) no plkst. 10.00 notiks tālākizglītības seminārs skolotājiem “Latvijas ebreju mantojums mācību procesā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. oktobris

Ārkārtējās situācijas laikā NVO nama pakalpojumi un pasākumi tiek nodrošināti tikai drošajā – “zaļajā” – režīmā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. oktobris

Oktobra sākumā visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā senioru diena. Atzīmējot to un uzsverot senioru nozīmi Latvijas sabiedrībā, ceturtdien, 21. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 nevalstisko organizāciju pārstāvji, seniori un ikviens interesents aicināts uz senioru NVO tīklošanās pasākumu “Diena senioriem” tiešsaistē.

Uzzināt vairāk
2021. gada 5. oktobris

Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) aicina kļūt par brīvprātīgo ieslodzījuma vietās, lai kopējiem spēkiem padarītu mūsu sabiedrību drošāku.

Uzzināt vairāk
2021. gada 4. oktobris

Daudziem ikdiena ir izaicinājums un grūts pārbaudījums – fiziska kontakta trūkums ar citiem ģimenes locekļiem, draugiem, kolēģiem, papildu slodze, kas var radīt trauksmi, apjukumu un ilgstošu nomāktību. Saruna ar speciālistu var ļaut ieraudzīt potenciālo risinājumu situācijai vai paskatīties uz to no jauna, kas palīdz zvanītājam pieņemt sev svarīgus lēmumus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. oktobris

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, aicinām NVO pārstāvjus uz tiešsaistes semināru ciklu “No idejas līdz projekta īstenošanai”, kur paredzētas četras nodarbības: 6., 13., 20. un 27. oktobrī no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. oktobris

Video sižetā rīdziniece Sabīne stāsta par iespēju apgūt jaunas prasmes un kompetences Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, par to, kā kursos apgūtais ļāva uzsākt savu biznesu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. oktobris

5. oktobrī plkst 13.30 projekta “Meklē un atrodi” ietvaros notiks diskusija “Bērns ar funkcionāliem traucējumiem un interešu izglītība”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. oktobris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) ir sagatavojis piedāvājumu – kursus mācībām pieaugušo neformālajā izglītībā 2021. gada septembrim un oktobrim.

Uzzināt vairāk