Jaunumi

2019. gada 21. augusts

Lai veicinātu personu, kuras ir trešo valstu valstspiederīgie un kuras likumīgi uzturas Latvijā (imigrantu), iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, no šā gada augusta līdz 2020. gada 31. decembrim biedrība „Sadarbības platforma” sadarbībā ar biedrību “Patvērums “Droša māja”” īsteno projektu „Integrācijas ABC – 3”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 21. augusts

Klajā laists “NVO nama ziņas” augusta numurs. Tā lappusēs, kā ierasts, lasāma gan intervija, gan informācija par gaidāmajiem semināriem, pasākumiem NVO namā, izsludinātajiem projektu konkursiem un dažādām NVO aktualitātēm. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. augusts

8. septembrī no plkst.16.00 draudzīgākajā Rīgas ielā svinēs gadskārtējos Hospitāļu ielas kaimiņu svētkus.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. augusts

15.augustā Rīgas NVO namā tikās vairāk nekā 70 karjeras pedagogi - konsultanti no visas Latvijas. Semināra ietvaros karjeras pedagogiem – konsultantiem bija iespēja gūt praktiskas zināšanas par to, kā ikdienas darbā darboties izmantojot koučinga un izglītojošo spēļu elementus.

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. augusts

Biedrība “Serve the City” vasaras mēnešos pulcēja Rīgas jauniešus, lai kopā ar producentu Viesturu Grazdanoviču izveidotu 3 īsfilmas par tēmām – cieņa, mērķtiecība un vienlīdzība.

Uzzināt vairāk
2019. gada 14. augusts

Jau pēc dažām dienām visi ceļi vedīs uz galvaspilsētu, kur notiks ikgadējie Rīgas svētki, aicinot izzināt pilsētas leģendas, teikas un nostāstus, baudīt daudzveidīgu kultūras un sporta aktivitāšu programmu, tādēļ Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, kur pieejama detalizēta informācija par svētku pasākumiem. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. augusts

Svētdien, 11. augustā, tradicionālos Vecmīlgrāvja krastmalas svētkus “Krāsaiņi sapņi” izbaudīja prāvs skaits vecmīlgrāviešu un viesu. Pasākuma laikā tika sumināts titula “Mīlgrāvja lepnums 2019” ieguvējs.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. augusts

2019. gada 20. augustā plkst. 14.00 projekta „Umurkumurs Līksnas ielā” ietvaros norisināsies otrā apkaimes iedzīvotāju saliedēšanas aktivitāte – „Iznāc un uzspēlē!” Draudzīgā atmosfērā apkaimes iedzīvotāji varēs baudīt sava darba augļus – labiekārtotajā Līksnas ielas 13 pagalmā kopīgi spēlējot dažādas spēles, piedaloties radošās darbnīcās, baudot cukura vati un citus cienastus.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. augusts

Sestdien, 2019.gada 10.augustā, Rīgas apkaimes Dārziņos notika “Dārziņu sporta svētki”, kurus rīkoja Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas Austrumu izpilddirekciju.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. augusts

Rīgas svētku laikā, 18. augustā, plkst. 12.00 LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeja pagalmā norisināsies pasākums “Dzīvojot Pārdaugavā – Latvijas teātra leģendu Olgas Dreģes, Baibas Indriksones un publicista Ērika Hānberga radošā tikšanās”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit