Jaunumi

2019. gada 16. jūlijs

2019. gada 18. jūlijā plkst. 14.00 ar pirmo pasākumu „Iznāc un sakop!” Līksnas ielas 13 pagalmā tiks uzsāktas projekta „Umurkumurs Līksnas ielā” aktivitātes.

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. jūlijs

VEF Kultūras pilī (Rīgā, Ropažu ielā 2) no šī gada 15. līdz 24. jūlijam  apskatāma izstāde “NVO stāsti Latvijas simtgadē”. Kā vēsta nosaukums, tajā apkopoti  un apmeklētajiem pieejami   43 nevalstisko organizāciju (NVO) stāsti par to tapšanu, vērtībām un misiju, atspoguļoti organizāciju dzīvē svarīgākie notikumi un sasniegumi, ar kuriem lepoties.

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. jūlijs

Biedrība “Kundziņsala” laikā no 2019.gada 1.jūlija līdz 5.augustam īsteno projektu “Kundziņsalas skola kā apkaimes attīstības neatņemama sastāvdaļa".

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. jūlijs

Jau otro gadu Rīgas Latviešu biedrība uz Vērmanes dārza liepu ziedēšanas laiku uz sava nama jumta izvietoja trīs bišu stropus. Šogad bitītes atlidoja no Jelgavas puses un čakli strādāja 3 nedēļas - no 13. jūnija līdz 2. jūlijam - kopā savācot 65.6 kg Vērmanes dārza liepziedu medus.

Uzzināt vairāk
2019. gada 10. jūlijs

Svētdien, 14. jūlijā, no plkst. 9.00 Rīgas 31. vidusskolas stadionā uz ceturtajām Vecmīlgrāvja sporta spēlēm “Vecmīlgrāvis VAR!” tiek aicināti visi aktīvā dzīvesveida piekritēji, lai pavadītu sportisku svētdienu kopā ar ģimeni un draugiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 8. jūlijs

Lai sniegtu iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam pilnveidot sadarbību ar Latvijas dažādu tautību kopienām par kultūru un tās mijiedarbi ar minoritāšu kultūrām, veidojot starpkultūru dialogu, dažādu kopienu līderi no visas Latvijas tiek aicināti pieteikties bezmaksas izglītojošās apmācībās “Latvijas Kultūras vēstnieku nometne 2019”, kas notiks no 25. līdz 28. jūlijam Smārdes pagasta viesu namā “Kalna Žagari”. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. jūlijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 4. jūlijā, akceptēja Rīgas sabiedrības integrācijas pamatnostādņu 2019.- 2024. gadam projektu un rīcības plāna projektu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. jūlijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments organizē projektu konkursu apkaimju iniciatīvu un piederības sajūtas veicināšanai, ar mērķi aktualizēt un veicināt Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, kā arī izglītot un informēt iedzīvotājus par šo tēmu, tai skaitā veicināt brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij.

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. jūlijs

2019. gada 20. un 21. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks starptautiska konference „Kultūras trauma un tās dziedināšana”. Latvijas mērogā tā būs unikāla konference ar starpdisciplināru redzējumu par kultūras traumu atstātajām pēdām gan sabiedrībā kopumā, gan katra cilvēka un viņa ģimenes dzīvē.

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. jūlijs

Šodien, 1. jūlijā, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprināja un virzīja skatīšanai domes sēdē lēmumprojektu par Rīgas Stradiņa universitātei piederošā īpašuma Kapseļu ielā 23a bezatlīdzības nodošanu Rīgai, lai šo namu izmantotu sabiedrības vajadzībām.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit