RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 23. oktobris

Pasaule ir liela un dažāda un kultūru klāsts, kas to sastāda, ir milzīgs un grūti aptverams. Mums patiesi ir grūti iedomāties, kādas tik vien kultūras pasaulē dzīvo, vēl grūtāk ir iedomāties, ka ar daļu no šīm kultūrām mēs varam iepazīties arī Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 23. oktobris

Lāčupīte tika aizbērta… Mūsu acu priekšā, mums klusējot, aizbērta… Dzīvojam daudzstāvu mājās, zem kurām kanalizācijas kolektorā plūst dzīva upīte – dabas asinsrite. Vai ekoloģija ir mūsu sirdsapziņa?

Uzzināt vairāk
2020. gada 22. oktobris

Trešdien, 28. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Sabiedriskā labuma organizācijas – to reģistrēšana, darbība un likvidācija”. Seminārs būs skatāms arī tiešsaistē NVO nama Facebook kontā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. oktobris

Vēl līdz 28. oktobrim Latvijas iedzīvotāji un organizācijas aicinātas pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri laika posmā no 2019. gada 1. novembra līdz 2020. gada 28. oktobrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. oktobris

Sižetā rīdziniece stāsta par pieredzi, apgūstot jaunas prasmes, kas ļāva mainīt līdzšinējo darbu pret sev tuvu un mīļu nodarbošanos. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. oktobris

Neraugoties uz lietaino un vīrusu pilno laiku, 15. oktobrī NVO namā pulcējās aktīvi seniori, lai kopīgā pasākumā “Senioru radošuma kalve 2020” rādītu, ko cienījama gadagājuma ļaudis var darīt ārpus mājas, kur iesaistīties. Pasākumā piedalījās nevalstiskās organizācijas, kuru biedru rindās darbojas galvenokārt seniori,  lai parādītu, cik aktīvi, radoši un enerģijas pilni ir seniori, kā arī aicinātu citus seniorus nākt un atrast interesējošas nodarbes, iesaistīties tajās, saturīgi pavadot brīvo laiku.

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. oktobris

Vēl līdz 22. oktobrim ir iespēja pieteikties ES fondu apmaksātām mācībām vairāk nekā 500 izglītības programmās, lai apgūtu jaunas prasmes un arodu, lai atrastu jaunas darba iespējas. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. oktobris

“Seniors, ja viņš ar savu domāšanas veidu netiek līdzi šodienai, tad viņam ir vajadzīga tā apkārtne, tā vide, kas viņu uztur, kas viņam neļauj ieslīgt depresijā un nogrimt. Savukārt, ja būs interešu klubi, apvienības un vietas, kur seniors būs aizņemts ar kaut ko citu, viņam domas nenesīsies uz nelabām nodarbēm.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. oktobris

Šī gada 1. oktobrī Koka ēku renovācijas centrā "KOKA RĪGA" notika Rīgas Starpkultūru pārskata atvēršanas pasākums "KĀ ATVĒRT RĪGU”. Pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar Rīgas Starpkultūru pārskata rezultātiem un diskutēja par iespējām stiprināt starpkultūru integrāciju Rīgas pilsētā tādās jomās kā mijiedarbība, izglītība un valoda.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. oktobris

Krišjāņa Barona muzejs, turpinot aizsākto nodarbību ciklu “Oma atkal labā omā jeb Omas – 3”, 24. oktobrī plkst. 11.00 aicina Rīgā dzīvojošos seniorus un skolēnus uz tikšanos “No bērnības, no tā, ko māte stāstījusi”. Šoreiz nodarbība būs veltīta Krišjāņa Barona 185. dzimšanas dienai.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit