RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 12. augusts

Katru ceturtdienu un piektdienu no plkst. 15:00 līdz 19:00 durvis ver un cilvēkus pulcē neliels koka namiņš Rīgā, Turgeņeva ielā 13, kur darbojas Brīvbode jeb mantu apmaiņas punkts. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. augusts

25. augustā plkst. 11.15 Rīgas Ebreju kopienas namā (Skolas ielā 6, Rīgā) notiks Dr. hist. Ginta Apala priekšlasījums “Minoritātes latviešu intelektuāļu skatījumā 19.-20. gs.”, uz ko tiek aicināti visi interesenti.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. augusts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dalībai Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. augusts

Intervija ar mākslinieci Paulu Zariņu-Zēmani un viņas ģimeni. Lai gan jaunās ģimenes bieži vien izvēlas dzīvot Pierīgā vai pilsētas tālākajās apkaimēs, Zēmaņi izvēlas rosīgo centru. Kāds viņu acīs ir Rīgas centrs, kas viņus šeit saista un kas – uztrauc, par to video stāstā, ko radījusi Rīgas Centra attīstības biedrība.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. augusts

Svētdien, 9. augustā izteikti vasarīgā dienā un brīnišķīgā atmosfērā Vecmīlgrāvī tika svinēti tradicionālie Mīlgrāvja Krastmalas svētki “Par zaļu pat vēl zaļāks”. Šajā pasākumā tikai sumināta arī godpilnā titula “Mīlgrāvja lepnums 2020” ieguvēja.

Uzzināt vairāk
2020. gada 4. augusts

MMA Krišjāņa Barona muzejs (Rakstnieku muzeju biedrība PILS) projekta "Oma atkal labā omā" jeb OMAS 3 ietvaros jau otru reizi aicinām uz tikšanos  “Pa bilvāriem” 7.augustā plkst.11.00.

Uzzināt vairāk
2020. gada 4. augusts

Rīgas Centra attīstības biedrība ir izveidojusi vairākus videostāstus par apkaimes entuziastiem, kas redz savu nākotni pilsētas centrā un tās piedāvātās iespējas, vienlaikus arī norādot uz darbiem, kurus vēl jāveic. Video tapuši ar Rīgas pašvaldības finansiālo atbalstu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ietvaros. Pirmajā video materiālā ir intervija ar Bernāru Laranē, franču maiznīcas īpašnieku.

Uzzināt vairāk
2020. gada 4. augusts

22. augustā Rīgā norisināsies 10. ukraiņu tautas mākslas festivāls “Sarkanais irbenājs”, kurā piedalīsies ukraiņu mākslinieciskie kolektīvi no visas Latvijas, Latvijas baltkrievu, poļu, vācu un latviešu kolektīvi, kā arī viesi no Lietuvas un Igaunijas. Pasākums tiks veltīts Ukrainas neatkarības dienai, tā programmā paredzēts dalībnieku gājiens, koncerts un amatnieku meistarklases.

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. augusts

Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skola īsteno projektu “Tikšanās vieta - dārzs”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. augusts

Nodibinājums "Fonds sabiedrībai" uzsācis vērienīga projekta EDIBO - European Digital Bootcamps īstenošanu, kas paredz 150 bezdarba riskam pakļautu jauniešu apmācīšanu par programmētājiem un nodrošināšanu ar prakses vietām Latvijas ICT uzņēmumos.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit