Jaunumi

2019. gada 12. septembris

Šogad Rīgas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar apkaimju iedzīvotāju intereses pārstāvošām biedrībām ir uzsākusi unikālu projektu, kas ietver līdzdalības budžeta veidošanu, proti, iedzīvotāji paši nosaka naudas izlietojuma mērķi un pašvaldība īsteno iedzīvotāju balsojumā vislielāko atbalstu saņēmušos projektus.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. septembris

Otrdien, 2019.gada 17.septembrī, norisināsies diskusija “Kā integrēties Latvijas sabiedrībā pēc dzīves ārzemēs”. Diskusiju rīko biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. septembris

Biedrība "Sadarbības platforma” vērš uzmanību, ka septembrī plānotā diskusija – apmācības pilsonisko prasmju attīstībai tiek pārcelta. Tā notiks piektdien, 2019. gada 11. oktobrī  no plkst. 14.00 līdz 17.00 LR Saeimas ēkā, Rīgā, Jēkaba ielā 11. Tāpat kā iepriekš, nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti piedalīties diskusijā un tuvāk iepazīt Saeimas darbu pilsonisko aktivitāšu veicināšanā un iespējas piedalīties politikas veidošanā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. septembris

 No 7. līdz 13. oktobrim aicinām Jūsu organizāciju aktīvi iesaistīties akcijā “Labo darbu nedēļa 2019”, kas notiks visā Latvijā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. septembris

 

Lai iepazīstinātu Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) ar Zemgales reģiona pašvaldību un NVO sadarbību, ceturtdien, 2019. gada 26. septembrī, plkst.13.00 NVO namā, Rīgā, Ieriķu ielā 43A, notiks pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. septembris

Trešdien, 18. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Vai izdevīgi būt sabiedriskā labuma organizācijai?”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 9. septembris

14. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 15.00 „Ghetto Games” sporta bāzē Grīziņkalnā (Rīgā, Pērnavas iela 42) jau trešo gadu pēc kārtas tiks atzīmēta Bērnu rehabilitācijas diena – svētki, kas radīti bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, viņu ģimenēm, draugiem un tuviniekiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. septembris

Projekts “Kundziņsalas skola kā apkaimes attīstības neatņemama sastāvdaļa”, ko īstenoja biedrība "Kundziņsala" kopīgi ar nodibinājumu “Tautas palīdzības fonds” sadarbībā ar Rīgas 28.vidusskolu, Jaunrades skolu un citiem partneriem vasarā no 1. jūlija līdz 5. augustam darbības īsā laikā izveidoja pamatu turpmākai ilgtspējai un gan apkaimju, gan iedzīvotāju sadarbībai.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. septembris

2019. gada 4. septembrī Rīgas NVO namā tikās projekta “Rīgas NVO nams – organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma” (ACTive NGOs) vietējā atbalsta grupa, piedaloties nevalstisko organizāciju  un Rīgas pašvaldības pārstāvjiem.  

Uzzināt vairāk
2019. gada 5. septembris

Pēc vasaras “brīvlaika” mēnešiem NVO nams atsāk bezmaksas semināru organizēšanu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Ik trešdienu NVO pārstāvji – biedri, brīvprātīgie un darbinieki laipni aicināti pilnveidot savas zināšanas informatīvajos un praktiskajos semināros.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit