Jaunumi

2020. gada 27. februāris

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, trešdien, 4. martā, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz pirmo nodarbību semināru ciklā “No idejas līdz projekta īstenošanai”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 4., 18., 25. martā un 1. aprīlī.

Uzzināt vairāk
2020. gada 26. februāris

Piektdien, 2020. gada 28. februārī, plkst.18.00 Rīgas NVO namā (Ieriķu ielā 43a) klausītāji un skatītāji laipni aicināti uz koncertu “Pietura Gadalaiki”. Koncerts tiek rīkots ar biedrības “Laidavas” gādīgu atbalstu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 25. februāris

Sapratne par nevalstisko organizāciju iesaistes nozīmi vietējās pārvaldības darbā un par atbalsta sniegšanu nevalstiskajam sektoram Rīgā un citās Latvijas pašvaldībās veidojas pilnīgāka. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. februāris

Purvciema iedzīvotāji, kuri dzīvo vai ikdienā pavada laiku tirdzniecības centra “Minska” apkārtnē, 27. februārī plkst. 18.00 Vaidavas ielā 12 ir aicināti uz Pilsētvides domāšanas spēli. Tās laikā būs iespēja uz šo pilsētas vietu paskatīties ar citām acīm, sola pasākuma rīkotāji – Rīgas Apkaimju alianse.

Uzzināt vairāk
2020. gada 24. februāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka saskaņā ar vērtēšanas komisijas lēmumu sabiedrības integrācijas un brīvprātīgā darba projektu konkursā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Labklājības departamenta padotībā esošo iestāžu sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai finansiālu atbalstu saņemti 16 projekti par kopējo summu 29 170.00 EUR, 

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. februāris

Līdz šā gada 2. martam NVO namā (Rīga, Ieriķu iela 43A) skatāma Sindijas Mačtamas personālizstāde “Saknes debesīs”. Izmantojot moderno, radītas ilustrācijas par seno - digitāli zīmējumi ar tēliem, kuros savijas fantāzija un arheoloģija, grafiski dizaini, kas apvieno senlatviešu zīmes kombinācijās, kas nes vienotu vēstījumu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. februāris

Kas ir biedrība “Slāvu kultūras radošais centrs “ĻUBO”, kāpēc radās šāda  organizācija un ko tā dara? Lai to uzzinātu, aicinām februāra numurā izlasīt interviju ar biedrības “ĻUBO” valdes locekli Anatoliju Artjuhovu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. februāris

Ņemot vērā nevalstisko organizāciju lielo interesi, trešdien, 26. februārī, no plkst.14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A NVO pārstāvjus aicinām uz atkārtotu praktisko semināru par daudzām organizācijām šobrīd aktuālu tēmu – “NVO (biedrību un nodibinājumu) gada pārskatu sagatavošana par 2019. gadu”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 20. februāris

2017.gadā Eiropas Savienības URBACT programmā Rīgas NVO nams tika atzīts par labo praksi. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. februāris

Trešdien, 19. februārī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Mārketings sociālajos tīklos”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit