Foto

Starptautiskais projektu konkurss par migrāciju, attīstību un cilvēktiesībām

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar partneriem no Latvijas, Itālijas, Spānijas, Portugāles, Francijas un Vācijas ir uzsācis projekta „Gūstot labumu no attīstības (AMITIE CODE- Capitalizing On DEvelopment)” īstenošanu.

Projekta mērķis ir veicināt lielāku sabiedrības atbalstu un palielināt Eiropas Savienības pilsoņu izpratni par tādiem savstarpēji saistītiem aspektiem kā migrācija, cilvēktiesības un attīstība. Projekta ietvaros plānots organizēt starptautisko festivālu par migrācijas, attīstības un cilvēktiesību jautājumiem starptautiskās izstādes „World Expo 2015” ietvaros,  organizēt pieredzes apmaiņas pasākumus, seminārus skolotājiem, skolēniem, pašvaldību darbiniekiem un nevalstiskajām organizācijām par migrāciju, cilvēktiesībām un attīstību, kā arī organizēt Eiropas līmeņa projektu konkursu skolēniem sadarbībā ar tīklu „Eiropas Koalīcija Pilsētas pret rasismu”.


Šobrīd projekta ietvaros ir izsludināts starptautiskais projektu konkurss komunikācijas projektu īstenošanai.

Konkursa mērķis veicināt sabiedrības izpratni par migrācijas, attīstības un cilvēktiesību jautājumiem, izmantojot inovatīvus paņēmienus.

Iespējamās aktivitātes: konferences un publiskās darbnīcas, izstādes, multimediju pasākumi, kultūras un radošie mākslas pasākumi, kā arī citi pasākumi.

Konkursa ietvaros atbalstītie projekti tiks iekļauti mākslas festivālā „TERRA DI TUTTI”, kas notiks Boloņā (Itālijā) 2015.gadā no 7. līdz  11. oktobrim.

 

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš 2015.gada 20.jūlijs.

 Informācija par projektu konkursu (827.10 KB)

 Pieteikuma forma (44.00 KB)

 Budžeta forma (37.00 KB)


Vairāk informācijas par projektu konkursu var atrast šeit:
(http://www.gvc-italia.org/call_for_funding_communication_projects_within_terra_di_tutti_art_festival.html )

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit