Foto

Rīgas skolotājus aicina piedalīties mācību seminārā „Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – IKSD) sadarbībā ar biedrību „Latvijas cilvēktiesību centrs” aicina Rīgas izglītības iestāžu pedagogus piedalīties mācību seminārā „Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”.


 

Mācību semināra mērķi:

 

veicināt skolotāju izpratni par migrāciju, cilvēktiesībām un attīstību un attīstīt skolotāju iemaņas un prasmes darbam ar skolēniem šajās jomās;
sniegt informāciju un izglītot skolotājus par praktiskiem instrumentiem - metodēm, t.sk. neformālo izglītību, un to pielietošanas pamatprincipiem, kā arī attīstīt viņu kompetences neformālās izglītības šo metožu pielietošanā.

Seminārs īpaši noderīgs būs tiem pedagogiem, kas strādā vai kam varētu būt saskarsme ar nesen uz Latviju atbraukušiem bērniem un jauniešiem, kas atgriezušies pēc ilgākas dzīves ārzemēs  un kuriem jāpalīdz iekļauties izglītības procesā Latvijā.


Apmācību seminārs notiks š.g. aprīlī četras dienas -  5., 14., 20.  un 22. aprīlī Rīgā. Precīza informācija par norises vietu tiks nosūtīta apstiprinātiem semināra dalībniekiem.


Darba valoda – latviešu valoda.


Dalība mācību seminārā ir bezmaksas.


Dalībniekiem tiks nodrošinātas ēdināšana un  izdales materiāli.


Dalībnieki saņems  dalību seminārā apliecinošus sertifikātus ar apgūto stundu skaitu.


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam savlaicīgi pieteikties, nosūtot pieteikumu anketu uz e-pastu irina.vasiljeva@riga.lv līdz š.g. 18. martam. Dalības apstiprinājums tiks elektroniski nosūtīts izvēlētajiem dalībniekiem ne vēlāk kā līdz 2016. gada 24. martam.

 Programma un pieteikuma anketa (321.50 KB)


Papildu informāciju var saņemt, sazinoties ar IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas sabiedrības integrācijas projektu vadītāju  Irinu Vasiļjevu pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv  
Mācību seminārs tiek rīkots starptautiskā projekta „Gūstot labumu no attīstības (AMITIE CODE- Capitalizing On DEvelopment)” ietvaros. Projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas programmas „Nevalstiskais sektors un vietējās pašvaldības – Sabiedrības apziņas paaugstināšana par attīstības un izglītības jautājumiem attīstībai Eiropā” ietvaros.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit