Foto

Aicina uz semināru “Sabiedriskā labuma organizācijas – to reģistrēšana, darbība un likvidācija”

Trešdien, 28. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Sabiedriskā labuma organizācijas – to reģistrēšana, darbība un likvidācija”. Seminārs būs skatāms arī tiešsaistē NVO nama Facebook kontā.

Semināru vadīs grāmatvedības un nodokļu konsultante Linda Miezīte.

Sabiedriskā labuma darbība sniedz nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībai - tā ir vērsta uz labdarību, cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzību, pilsoniskās sabiedrības attīstību, izglītības, zinātnes, kultūras un veselības veicināšanu un slimību profilaksi, sporta atbalstīšanu, vides aizsardzību, sabiedrības, sociālās labklājības celšanu u.c.

Semināra gaitā lektore pievērsīsies tēmām, kuras aktuālas organizācijām, kas  vēlas kļūt par sabiedriskā labuma organizācijām vai ir jau ieguvušas šādu statusu. Trīs stundu laikā dalībniekiem būs iespējas uzzināt, kas ir sabiedriskā labuma mērķis, kas var reģistrēt sabiedriskā labuma organizācijas, kādai informācijai jābūt statūtos, vai sabiedriskā labuma organizācijas var veikt saimniecisko darbību, kādas atskaites jāgatavo un vēl citu noderīgu informāciju.

Tiešraides laikā NVO nama Facebook kontā varēs uzdot jautājumus.

Pieteikties semināram aicinām šeit.

Programma.

Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses! Dalībnieku skaits klātienē ir ierobežots!

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Sniegsim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

Apmeklējot NVO namu, aicinām NVO pārstāvjus būt atbildīgiem, ievērot sociālo distancēšanos, dezinficēt rokas, izmantot sejas maskas un individuālos aizsarglīdzekļus.

Informējam, ka seminārs var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.

 

Informāciju sagatavoja:

Zinta Gugane

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas

NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

Tālrunis: 67848903

e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/

https://www.instagram.com/nvonams/