24. un 25. oktobrī aicinām uz pārgājieniem Lāčupītes izzināšanai

“Ekspedīcija: Lāčupīte” ir biedrības “Riga Annenhof” projekts, kura ietvaros aicinām apkaimju iedzīvotājus uz diviem pārgājieniem pa Lāčupītes pēdām. No jūlija līdz oktobrim pētījām Lāčupītes likteni, un nu esam gatavi jums to parādīt un pastāstīt!

24. oktobrī notiks garais ekspedīcijas pārgājiens 11.00- 18.00 apmēram 16 km garumā no Mūkupurva līdz Spilvei. Starta vieta pie Ulmaņa gatves Sky, pauze  30 min. Anniņmuižas bulvārī, finišs pie Lāčupītes ietekas Hapaka grāvī (precīzas vietu norādes dalībnieki saņems e-pastā).

25. oktobrī notiks īsais ekspedīcijas pārgājiens 11.00- 14.30 apmēram 7 km garumā no Imantas dzelzceļa stacijas līdz Esena dārziem (precīzas vietu norādes dalībnieki saņems e-pastā).

Dalība pārgājienos ir bez maksas. Katra pārgājiena dalībnieku skaits ierobežots, nepieciešama iepriekš pieteikšanās – rakstot uz e-pastu ekskursijas.rigaannenhof@gmail.com . Sīkāka informācija biedrības lapā www.facebook.com/Anninmuiza

Lūdzam pārgājiena dalībniekus izvērtēt savu fizisko sagatavotību, izvēloties piemērotāko pārgājiena garumu. Pārgājieni notiks jebkuros laikapstākļos, tāpēc nepieciešams nodrošināties ar atbilstošu apģērbu un apaviem. Pārgājiena dalībnieki uzņemas atbildību par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, bērnus ir jāpavada pieaugušajam.  Sakarā ar epidemioloģisko drošību aicinām neapmeklēt pārgājienus sliktas pašsajūtas vai elpceļu slimību gadījumā.

Pasākumi notiek ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Apmeklējot pasākumu, dalībnieki apliecina, ka neiebilst foto un video materiālu izmantošana projekta atskaitēm un biedrības pasākumu publicitātei.

Anniņmuižas biedrība “Riga Annenhof” ir Imantas un Zolitūdes apkaimes iedzīvotāju biedrība, kuras darbības mērķis ir sekmēt apkaimju iedzīvotāju līdzdalību, sadarbību, iniciatīvu, brīvprātīgo darbu, pilsonisko aktivitāti, praktisko integrāciju, veidot apkaimes identitātes un piederības sajūtu, izzināt apkaimes vēsturi, rosināt sabiedrības izpratni un rūpēties par vidi, apkaimes dabas, kultūras, vēstures objektiem.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit