Jaunumi

2019. gada 14. jūnijs

Rīgas NVO nama ideja ir svarīga ne tikai Rīgā, bet arī tālu aiz Rīgas un Latvijas robežām. Starp publisko un pilsonisko sektoru norit pastāvīgas diskusijas visā Eiropā: dažādās risinājumu kombinācijas tam, kā pārvaldīt telpas, sniegt pakalpojumus  un veidot komunikāciju reprezentē dažādus priekšstatus par publiskā un pilsoniskā sektora lomu. Svarīgs dienas kārtības jautājums ir arī, kādā veidā nodrošināt iesaistīto pušu resursu pārvaldību un atbildību. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. jūnijs

Sākoties vasaras un atvaļinājumu laikam, ar diviem semināriem 12. jūnijā noslēdzas kārtējais NVO nama apmācību periods. Iknedēļas semināru un informatīvo pasākumu rīkošana NVO namā tiks atsākta septembrī.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. jūnijs

2019. gada 10.jūnijā  Rīgas domes Īpašuma departamentā tikās projekta “Rīgas NVO nams – organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma” (ACTive NGOs) vietējā atbalsta grupa (ULG), piedaloties nevalstisko organizāciju, Rīgas pašvaldības un Rīgas Plānošanas reģiona pārstāvjiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 7. jūnijs

Rīgas NVO nams jūnija sākumā devās ārpus telpām gan tiešā nozīmē - brīvā dabā -, gan paplašinot priekšstatu robežas par nevalstiskā sektora lomu un darbību. Atsaucoties nevalstisko organizāciju ierosinājumiem “iziet ārpus telpām”,  NVO nams kopā ar turpat 30 Rīgas nevalstiskajām organizācijām piedalījās publiskā, informatīvā tīklošanās pasākumā vienā no attālākajām Rīgas apkaimēm – Bolderājā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. jūnijs

Sestdien, 8. jūnijā plkst. 12.00, NVO namā Laimas slimības slimnieku biedrība aicina uz pasākumu, lai diskutētu par Laimas slimības aktualitātēm Latvijā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. jūnijs

Trešdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Konflikta identificēšana, risināšana un stresa pārvaldība”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. jūnijs

Aizvadītajā nedēļā, no 2019. gada 29. līdz 30. maijam, notika projekta “Rīgas NVO nams – organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma” (ACTive NGOs) otrais starptautiskais seminārs “Telpas, to pieejamība, finansēšanas iespējas un ekonomiskā ilgtspēja pilsoniskajai aktivitātei” (“Spaces, access, funding programmes & economic sustainability”) Dubrovnikā (Horvātija), piedaloties nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvjiem no visām projekta partnerpilsētām.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. jūnijs

Sestdien, 8. jūnijā plkst. 17.00, NVO nama zālē notiks Rīgas koncertu biedrības “Nostalģija” koncerts “Pa jokam un nopietni”. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. jūnijs

Trešdien, 12. jūnijā NVO namā, Ieriķu ielā 43A, nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicinām uz semināru par iespējām saņemt finansējumu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV. Seminārs sāksies plkst. 13.00 un ilgs līdz plkst. 14.00.

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. jūnijs

1.jūnijā vairākas Rīgas nevalstiskās organizācijas un NVO nams devās ārpus telpām un piedalījās publiskā, brīvdabas pasākumā vienā no attālākajām Rīgas apkaimēm - Bolderājā, kopīgi veidojot vienu no svētku aktivitātēm - “Sabiedrisko salu”, kuras devīze - “NVO = NLO? Kas ir NVO?”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit