RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 27. septembris

24. septembra pēcpusdienā NVO namā pulcējās Rīgas apkaimju biedrību pārstāvji, lai sirsnīgā un neformālā gaisotnē dalītos ar iedvesmojošiem stāstiem un pieredzi par apkaimju biedrību darbību, apkaimju iedzīvotāju iesaistīšanu un saliedēšanu, izaicinājumiem, notikušajiem pasākumiem un iniciatīvām, kā arī par nākotnes iecerēm.

Uzzināt vairāk
2021. gada 23. septembris

Lai iepazītu citu tautu kultūru, dzīvesveidu un tradīcijas, Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes izglītojamo vecāki saņēma uzdevumu vasarai – kopā ar bērniem paceļot vai nu pa Latviju, vai paviesoties ārpus tās, redzēto atspoguļojot pašu gatavotās grāmatiņās vai foto stendos.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. septembris

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties praktiskajam tiešsaistes semināram “Prezentāciju darbnīca”, kas notiks Zoom platformā trešdien, 29. septembrī, no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. septembris

Biedrības “Cirka mākslinieku asociācija” pasākums "Noķer brīnumu!" klātienē notiks sestdien, 25. septembrī, plkst. 15.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta NVO nama zālē.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. septembris

Sestdien, 18. septembrī, plkst. 14.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Čiekurkalna filiālbibliotēkas pagalmā (Čiekurkalna 1. līnijā 64) notika projekta “Tavs un mans Čiekurkalns” pasākums.

Uzzināt vairāk
2021. gada 21. septembris

24. septembrī plkst. 18.30 un 25. septembrī plkst. 11.00 attālināti notiks noslēdzošās sanāksmes projektā “Imantas sadarbības tīkls”. Lai pieteiktos, aicinām rakstīt uz e-pastu: rigaannenhof@gmail.com.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā sestdien, 2. oktobrī, plkst. 11.30-16.00 lielisku iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem pievienoties bezmaksas izglītojošajā seminārā “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”, kas tiek rīkots sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Biedrības “Līdzdalības platforma” un “Latvijas Cilvēktiesību Centrs” aicina nevalstiskās organizācijas piedalīties apmācību programmā par diskrimināciju un naida runas/ noziegumu izpausmēm un to mazināšanu “Ceļā uz iecietīgāko sabiedrību”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Šogad NVO nama 8. dzimšanas diena tiks atzīmēta ar pieredzes apmaiņas un tīklošanās pasākumu “Rīgas apkaimju biedrību sasaukšanās”, tiekoties Rīgas apkaimju biedrībām un citu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un interesentiem, kam rūp kādas atsevišķas apkaimes vai Rīgas attīstība kopumā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 17. septembris

Klajā nācis “NVO nama ziņu” septembra numurs! 

Uzzināt vairāk