Jaunumi

2019. gada 12. decembris

Svētdien, 15.decembrī, plkst. 15.00 Rīgas Domā norisināsies Ziemassvētku labdarības koncerts - svētbrīdis "Apsnieg eņģeļu koks".

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. decembris

11. decembrī šī gada pēdējā seminārā NVO pārstāvji apzināja nevalstisko organizāciju iespējas startēt un rakstīt projektus “Nordplus” programmās.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. decembris

Akcijas laikā ēku kompleksa “Trīs brāļu” pagalms Vecrīgā (ieeja no Pils ielas 20) pārtaps par egļu mežu, kurā katru vakaru plkst. 19.00 mākslinieku un sabiedrībā pazīstamu cilvēku vadībā viena no eglēm iegūs savu īpašo rotu.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. decembris

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 12. decembrī, NVO namā pulcējās vairāk nekā 130 bērni un jaunieši, lai radoši darbotos, gūtu prieku un svētku sajūtu. Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība „Dace” sadarbībā ar NVO namu un vairākām nevalstiskajām organizācijām kopīgi radīja svētkus, aicinot tajos piedalīties bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, kā arī bērnus no internātskolām.

Uzzināt vairāk
2019. gada 12. decembris

21. decembrī Imantas un Zolitūdes krustpunktā, Anniņmuižā (Jūrmalas gatve 76 k-3) notiks svētku pasākums – koncerti, tirdziņš un citas svētku aktivitātes. Tuvējo apkaimju iedzīvotāji un visi rīdzinieki - lieli un mazi, kaimiņi un draugi -  mīļi aicināti šo sirsnīgo svētku laiku pavadīt kopā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. decembris

 5. decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Brīvprātīgo kustība paplašinās arī Rīgā un ar katru gadu arvien vairāk cilvēku iesaistās brīvprātīgajā darbā, sniedzot palīdzību tiem, kam tā nepieciešama. Lai izteiktu sirsnīgu pateicību par ieguldīto laiku, darbu un rūpēm, ko rīdzinieki brīvprātīgi ieguldījuši šajā gadā, sestdien, 30. novembrī, Kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē, notika Rīgas brīvprātīgo godināšanas pasākums “Gada brīvprātīgais 2019”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. decembris

Šo ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 18.00 Čiekurkalna 1. līnijā 6, mēbeļu salona “Kate” telpās tiks atklāta čiekurkalnieša un atzīta mākslinieka Aleksandra Ņeberekutina akvareļu izstāde “Mājas sajūta”. Izstādē būs apskatāmi vairāk kā 30 mākslinieka darbi, no kuriem liela daļa ir tapuši tieši Čiekurkalnā un attēlo vēsturiskās apkaimes ēkas un ainavas.

Uzzināt vairāk
2019. gada 3. decembris

Trešdien, 11. decembrī, no plkst. 14.00 NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43a) notiks seminārs “Iespējas saņemt finansējumu Nordplus programmā”. Lai informētu nevalstiskās organizācijas par iespējām piedalīties projektu konkursos, Valsts izglītības attīstības aģentūras Starptautiskās sadarbības vecākais programmu vadītājs Linards Deidulis seminārā stāstīs par nosacījumiem un iespējām "Nordplus" apakšprogrammās.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. decembris

Mežciema sporta diena, kas 2019.gada 30.novembrī noritēja Mežciema pamatskolas teritorijā, pulcēja lielu skaitu dalībnieku un skatītāju. Dalībnieki, ierodoties saņēma sporta aktivitāšu kartiņu, un veicot visas piedāvātās sporta aktivitātes saņēma par katru uzdevumu uzlīmi. Noslēgumā, apmaiņā pret kartiņu, katrs saņēma diplomu par dalību Mežciema sporta dienā, kā arī balviņas no organizatoriem un atbalstītājem.

 

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. decembris

Ar Latvijas Mazturīgo Atbalsta biedrība “Dace” gadību NVO namā no decembra pirmajām dienām ir apskatāma bērnu ar īpašām vajadzībām radošo darba izstāde “Pasaule ap mani”. Tajā var aplūkot 130 bērnu radītos radošos darbus. Šādu izstādi, kurā darbu autori ir bērni ar īpašām vajadzībām, biedrība “Dace” rīko jau septiņpadsmito reizi. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit