RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 17. septembris

Rīgas skolas tiek rosinātas līdz 20. septembrim pieteikt 7. - 12. klases izglītības programmai #RīgasJaunaisPilsonis 2020./2021.mācību gada rudens semestrim.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. septembris

Turcija ir liela valsts, ko var raksturot ar lielu duālismu. Tūkstošiem gadu senas tradīcijas, impērijas laiku elpa mijas ar cerībām iestāties Eiropas Savienībā, modernās Rietumu kultūras dzīvesstilu, ko, protams, sev līdzi ir nesis intensīvais tūrisms tādās metropolēs kā Stambula. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 16. septembris

Septembris NVO namā ir svētku mēnesis, - šogad atzīmēsim jau 7. NVO nama darbības jubileju. Svētku reizē paredzēti arī īpaši pasākumi – tieši dzimšanas dienā – piektdien, 25. septembrī – aicinām interesentus uz Atvērto durvju dienu, izstādes atklāšanu un domapmaiņu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 16. septembris

Latvijas Reto slimību alianse laidusi klajā “Ceļvedi cilvēkiem ar retām slimībām” – izglītojošu bezmaksas grāmatu, kurā apkopota informācija par valstī pieejamajiem sociālajiem un veselības pakalpojumiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 15. septembris

Latvijas iedzīvotāji un organizācijas aicinātas pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri laika posmā no 2019. gada 1. novembra līdz 2020. gada 28. oktobrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Uzzināt vairāk
2020. gada 15. septembris

2020. gada 22. septembrī plkst. 18.00 Rīgas Ebreju kopienas namā, muzejā “Ebreji Latvijā” (Skolas ielā 6, Rīgā) notiks Dr. art. Ievas Tihovskas priekšlasījums “Romu aktīvisma vēsture Latvijā: Jāņa Leimaņa darbība”, uz ko tiek aicināti visi interesenti.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. septembris

Ar gandarījumu un pozitīvām emocijām atskatāmies uz 13.septembrī notikušajiem Hospitāļu ielas kaimiņu svētkiem, kuros piedalījāmies arī mēs – NVO nama kolektīvs. Kopā ar NVO namu svētkus kuplināja vairākas biedrības - “Cita Rīga”, “Kēfa, “Zilais krusts”, “Latvijas Cirka mākslinieku asociācija” un Ukraiņu kultūrizglītības biedrība Latvijā “Dņipro”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. septembris

Pēc vasaras “brīvlaika” atsākam iknedēļas semināru organizēšanu NVO namā NVO pārstāvjiem - pirmais būs semināru cikls par projektu vadību, ko uzsākām pavasarī, taču pārtraucām Covid-19 pandēmijas dēļ.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. septembris

Lai parādītu darba devējiem cilvēku ar invaliditāti prasmi, spēju un motivāciju iekļauties darba tirgū, biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju Bērns”” sadarbībā ar Rīgas pilsētas Ziemeļu izpilddirekciju 9. septembrī Vecāķu pludmalē pašu spēkiem atjaunoja un labiekārtoja bērnu rotaļu laukumu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsaka pateicību tām organizācijām, kuras iesniegušas pieteikumus konkursam nevalstisko organizāciju pārstāvju dalībai Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos. 

 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit