RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 24. janvāris

Ņemot vērā lielo interesi, NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus pieteikties atkārtotam tiešsaistes praktisko semināru ciklam “Kas NVO jāzina par izmaiņām Grāmatvedības likumā?”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 24. janvāris

Biedrības “Līdzdalības platforma” un “Latvijas Cilvēktiesību Centrs” aicina nevalstiskās organizācijas piedalīties kapacitātes stiprināšanas programmā “Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību”. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. janvāris

Galerijā “MASA” tiks atklāta alternatīvo mākslinieku fotogrāfiju izstāde piektdien, 21. janvārī. Šoreiz apmeklētājiem būs iespēja iziet cauri tādai laikmetīgo mākslinieku jutekliskajai pasaulei, kādu to parāda fotoaparāta objektīvs.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. janvāris

Šī gada pirmo – janvāra “NVO nama ziņu” numuru – atklājam ar iepazīšanās stāstu. Šoreiz iepazīsim biedrību, kas darbojas sociālās integrācijas, interešu aizstāvības cilvēkiem ar invaliditāti un labdarības jomā - “LiveIntegro”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 19. janvāris

Biedrības, bezpeļņas organizācijas un izglītības iestādes, plānojot ASV vieslektora vai eksperta vizīti Latvijā laikā no 2022. gada jūnija līdz 2023. gada janvārim, aicinātas pieteikties BAFF Baltijas-Amerikas Dialoga programmas sniegtajam finansējumam.

Uzzināt vairāk
2022. gada 18. janvāris

Sižetā pasniedzējs informē par iespēju iesaistīties pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, lai pilnveidotu savas kompetences, apgūtu jaunas prasmes, kas nepieciešamas šodienas darba tirgū. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 18. janvāris

NVO nams aicina nevalstisko organizāciju - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Resursi darbam pandēmijas laikā jeb kā neizdegt”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2022. gada 19. janvārī, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Uzzināt vairāk
2022. gada 18. janvāris

Lai sniegtu iespēju apgūt un nostiprināt mūsdienās tik ļoti nepieciešamās digitālās prasmes, biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā aicina interesentus apmeklēt digitālo prasmju apmācības. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 12. janvāris

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus pieteikties informatīvajam tiešsaistes semināram “Baltijas-Amerikas Dialoga programma: no pieteikšanās līdz ieviešanai”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2022. gada 19. janvārī, plkst. 13.00.

Uzzināt vairāk
2022. gada 10. janvāris

“Kādas ir manas iespējas izaugsmei un mērķu sasniegšanai?” – atbildes uz šādu jautājumu saņems jaunieši domnīcu ciklā “#Manas iespējas”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit