Jaunumi

2018. gada 13. decembris

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 12. decembrī, NVO namā pulcējās vairāk nekā 150 bērni un jaunieši, lai radoši darbotos, gūtu prieku un svētku sajūtu. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 11. decembris

2018. gada 7. decembra pēcpusdienā  Rīgas NVO namā noritēja projekta “Rīgas NVO nams – organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma” (ACTive NGOs) vietējās atbalsta grupas tikšanās. Šī bija jau trešā atbalsta grupas kopā sanākšana, tomēr reizē  arī projekta turpinājuma otrās fāzes ieskaņas pasākums. Projekta otrā fāze tika apstiprināta tikai dažas dienas iepriekš – 4. decembrī.

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. decembris

Novērtējot NVO darbu un cenšoties stiprināt sadarbību starp Rīgas pilsētas pašvaldību un aktīvajām Rīgas nevalstiskajām organizācijām, 2018. gada 19. decembrī, Rīgas mākslas telpā no plkst.15.00 līdz 18.00, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments organizē pieredzes un tīklošanās pasākumu “Nevalstiskās organizācijas pilsētas izaugsmei”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. decembris

2018. gada 19. decembrī Rīgas NVO sadarbības pasākumā “Nevalstiskās organizācijas pilsētas izaugsmei” ietvaros, Rīgas Mākslas telpā,  Rīgas nevalstiskās organizācijas varēs parakstīt sadarbības memorandu ar Rīgas domi.

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. decembris

2018. gada  decembra sākumā URBACT programmas Uzraudzības komitejas sēdē tika apstiprināta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta labās prakses pārneses projekta “Rīgas NVO nams - nevalstisko organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma" (ACTive NGOs) 2. fāze. Tas ir starts pieredzes apmaiņas un sadarbības tīkla veidošanas ceļojumam 2 gadu garumā, kurā Rīga kā vadošais partneris sadarbosies ar 5 Eiropas pilsētām.  

Uzzināt vairāk
2018. gada 10. decembris

Informējam, ka informācija par pieteikšanos Rīgas pašvaldības bezmaksas latviešu valodas kursiem 2019.gadā būs pieejama pēc 11.februāra Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājas lapā www.iksd.riga.lv sadaļā “Sabiedrības integrācija”. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 9. decembris

Svētdien, 23.decembrī, plkst. 15.00 Rīgas Domā norisināsies Ziemassvētku labdarības koncerts-svētbrīdis "Apsnieg eņģeļu koks".

Uzzināt vairāk
2018. gada 8. decembris

Trešdien, 12. decembrī, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz informatīvo semināru “NVO pieejamie finansējuma avoti 2019. gadā”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 6. decembris

Ikviens rīdzinieks 12. decembrī aicināts piedalīties forumā “Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas izaugsmei”, kas notiks Nevalstisko Organizāciju namā, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 16.00 līdz 19.00.

Uzzināt vairāk
2018. gada 6. decembris

Latvijas Mazturīgo Atbalsta biedrība “Dace” NVO namā rīko bērnu ar īpašām vajadzībām radošo darba izstādi “Pasaule ap mani”. Tajā varēs aplūkot 320 bērnu radošos darbus. Šādu izstādi, kurā darbu autori ir bērni ar īpašām vajadzībām, biedrība “Dace” rīko jau sešpadsmito reizi. Pasākuma mērķis ir celt mazo mākslinieku pašapziņu, ļaut bērniem apzināties, ka viņi ir talantīgi, kā arī novērtēt viņu veikumu, apbalvojot izstādes dalībniekus.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit