Jaunumi

2018. gada 17. jūlijs

27. jūlijā plkst. 12.00 restorānā “Spārnos”, Tērbatas ielā 28, Rīgā, notiks biedrību un nodibinājumu Brančs Nr.4.

Uzzināt vairāk
2018. gada 16. jūlijs

Turpinot tēmu par Vispārīgo datu aizsardzības regulas (turpmāk – regula) ietekmi uz nevalstisko organizāciju aktivitātēm, šajā Jurista padomā sniegsim informāciju par fotografēšanas un filmēšanas iespējām publiskajos pasākumos. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 16. jūlijs

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas piedalīties kampaņā, lai dotos uz  skolām, kur interaktīvi un saturīgi izglītotu jauniešus par sabiedrības līdzdalību pašvaldības un valsts līmenī, NVO jautājumiem, kā arī iedrošinātu iesaistīties nevalstisko organizāciju darbībā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. jūlijs

"Ģimenes attīstības un kultūras centrs “ALISE"" 14. jūlijā aicina nepilnās ģimenes ar bērniem izbaudīt senatnes skaistumu Rundāles pilī.

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. jūlijs

Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas piedalīties kampaņā, lai dotos uz  skolām, kur interaktīvi un saturīgi izglītotu jauniešus par sabiedrības līdzdalību pašvaldības un valsts līmenī, NVO jautājumiem, kā arī iedrošinātu iesaistīties Jūsu organizācijā. Kampaņa „Mazais 100gades pilsonis” notiks Rīgā no 10.septembra līdz 28.septembrim.

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. jūlijs

Turpinot tēmu par Vispārīgo datu aizsardzības regulas ietekmi uz nevalstisko organizāciju aktivitātēm, lasiet jaunākajā Jurista padomā, kur sniegsim ieteikumus, kāda informācija būt iekļaujama pasākumu dalībnieku reģistrācijas lapās. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 28. jūnijs

Nevalstiskās organizācijas, tāpat kā citas juridiskas personas, dažādu mērķu, piemēram, aktivitāšu projektu ietvaros īstenošanas ietvaros nereti ievāc, apstrādā un uzglabā dažādus fizisko personu datus. Tas, kā šis process ir organizējams, regulē Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK  jeb Vispārīgā datu aizsardzības regula.  Par principiem, kas jāņem vērā arī nevalstiskajām organizācijām, lasiet jaunākajā Jurista padomā šeit.

Uzzināt vairāk
2018. gada 25. jūnijs

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālajam atbalstam, Iļģuciema cietumā veiksmīgi noslēdzās biedrības „Iļģuciema sievietes” realizētais projekts.

Uzzināt vairāk
2018. gada 21. jūnijs

2018. gada 20. jūnijā NVO namā notika URBACT projekta “Rīgas NVO nams – organizāciju un pašvaldības sadarbības platforma” (ACTive NGOs) vietējās atbalsta grupas pirmā tikšanās – starts kopīgam darbam projektā. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 21. jūnijs

Jau nākamnedēļ, 27. jūnijā, plkst. 16.00 restorānā/brančotavā “Spārnos” (Tērbatas ielā 28) gaidīsim Tevi uz ikmēneša biedrību un nodibinājumu Branču Nr.3. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit